Healthy Skin - serum żel

Serum żel ze śluzem ślimaka i kw. hialuronowym przeznaczone jest do każdego rodzaju skóry. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu składników naturalnych występujących w śluzie (m.in. alantoina, kw. glikolowy, kolagen, elastyna) serum doskonale pielęgnuje oraz szybko regeneruje skórę po rożnego rodzaju podrażnieniach, otarciach, świeżych bliznach pooparzeniowych i zanikowych (potrądzikowych).

Badania kliniczne potwierdziły również, że żel Healthy Skin skutecznie łagodzi objawy łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzem czy przesuszeń skórnych. Codzienne stosowanie serum wygładza skórę, poprawia jej koloryt, elastyczność i nawilżenie.

Skład: 98.2% - Snail Secretion Filtrate, 1.0% - Sodium
Hyaluronate, 0.8% - Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.
Pojemność: 30 ml
Produkt polski, testowany klinicznie.

W sprawie zamówień prosimy o kontakt mailowy
biuro@naturecosmetics.pl lub tel. 728 654 226 
Serum żel ze śluzem ślimaka


Healthy Skin Mask – biocelulozowa maska z naturalnym śluzem ślimaka

Biocelulozową maskę z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzebę regeneracji i głębokiego nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegach kosmetycznych. Zawarte w śluzie naturalne składniki (m.in. alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna) pomogą skórze w szybszym powrocie do prawidłowego wyglądu po różnego rodzaju podrażnieniach, otarciach czy przebarwieniach. Przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry zapewni najwyższej jakości bioceluloza, która jest całkowicie naturalnym materiałem. Powstaje dzięki opatentowanym procesom biotechnologicznym przy udziale odpowiednich szczepów bakterii. Jej nanowłókna tworzą elastyczną i wytrzymałą trójwymiarową sieć, pozwalającą idealnie przylegać do skóry twarzy, dzięki czemu składniki naturalne bardzo skutecznie na nią oddziałują, co przekłada się na intensywny i odczuwalny wzrost poziomu regeneracji i nawilżenia.

Skład: Snail Secretion Filtrate, Sodium Hyaluronate,
Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine.

Produkt polski, testowany klinicznie.

W sprawie zamówień prosimy o kontakt mailowy
biuro@naturecosmetics.pl lub tel. 728 654 226 
biocelulozowa maska z naturalnym śluzem ślimaka