Nazwa naszej firmy, Nature Cosmetics wskazuje, że wszystko zaczęło się od natury, która na szczęście obdarza nas bogato w surowce naturalne.


W 2007 roku rozpoczęliśmy hodowlę ślimaka, która przerodziła się w poszukiwanie najlepszej metody chowu, w celu pozyskania dobrodziejstw, jakimi przy należytym traktowaniu ślimak odwdzięcza się przez cały rok.


Efektem ciężkiej, kilkuletniej pracy jest nowoczesna, ściśle kontrolowana hodowla. Dzięki niej, możemy zaoferować surowce naturalne jakim jest między innymi śluz ślimaka, który oprócz znakomitych właściwości pielęgnacyjnych, wykazuje przede wszystkim dobroczynny  wpływ na różnego rodzaju problemy skórne.

Działanie śluzu potwierdziliśmy m.in. badaniami dermatologicznymi, aplikacyjnymi (z udziałem osób ze schorzeniami skórnymi) oraz aparaturowymi (z udziałem osób bez schorzeń skórnych) przeprowadzonymi w akredytowanej i certyfikowanej klinice dermatologii. Niewielka część wniosków z badań wyświetla się przy zdjęciach w sliderze na stronie głównej a efekty działania serum zobrazowane są zdjęciami w galerii.

Rozwój skłonił nas do podjęcia kolejnych działań, a mianowicie współpracy z cenionym i certyfikowanym laboratorium kosmetycznym oraz kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, w celu jak najlepszego rozpoznania i sprostania potrzebom różnych rodzajów skóry, poprzez poszukiwanie połączeń bogactw płynących z surowców naturalnych, a w efekcie podtrzymanie bądź poprawę Państwa urody - co jest równoznaczne z naszą misją.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Artur Margas, Tomasz Margas