Vanilla Spa, Hotel Niebieski***** w Krakowie, Wioletta Agnieszka Bryg

Vanilla Spa z siedzibą w Hotelu Niebieski***** w Krakowie ma przyjemność udzielić swojej rekomendacji firmie Nature Cosmetics, z którą współpracuje ponad rok. Firma Nature Cosmetics dostarcza do Vanilla Spa kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Są to produkty: Healthy Skin serum-żel oraz biocelulozowa maska z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Na uwagę oprócz jakości składników użytych do produkcji w/w produktów zasługuje również szeroki wachlarz zastosowań dla różnych typów skór i problemów.

Czytaj więcej
mezoterapia-poznan.com Medical Day SPA, Bartłomiej Przybyłowicz

W mezoterapia-poznan.com Medical Day SPA wierzymy, że źródeł piękna należy szukać w naturze. Serum Healthy Skin rewelacyjnie sprawdza się nie tylko jako kosmetyk do stosowania indywidualnego, ale również jako produkt profesjonalny – do stosowania w gabinetach podczas zabiegów Dermapen. Jego trójskładnikowa formuła jest porównywalna ze słynnym kremem 10 DE CHANEL. Marki, które identyfikują się z tezą „less is more” skupiają się na łączeniu składników w synergiczny sposób, tak aby zwiększyć skuteczność poszczególnych składników produktu.  Warto zaznaczyć, że takie formuły są najlepiej tolerowane i absorbowane przez naszą skórę.

Czytaj więcej
Centrum Medyczne Estetico, dr Radosław Zasada
logo firmy estetica
http://naturecosmetics.pl/index.php/o-nas/rekomendacje

W naszych gabinetach preparaty Healthy Skin stosowane są do różnego rodzaju zabiegów, m.in do mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, kawitacji jak i w peelingach chemicznych. Serum ze śluzem ślimaka polecamy również do stosowania po tych zabiegach w domu, aby przyspieszyć i poprawić efekt terapeutyczny. Pacjenci korzystając z zabiegów ze śluzem ślimaka są bardzo zadowoleni. Widza dużą poprawę w napięciu skóry, zminimalizowaniu wydzielania sebum oraz w zmniejszeniu występowania wyprysków. Pacjenci z trądzikiem zauważają mniejsze występowanie zmian trądzikowych, oraz zmniejszenie powstających blizn pozmianowych.

Czytaj więcej
Hotel SPA&Family**** Dom Zdrojowy w Jastarni, Małgorzata Studzińska

Produkty do pielęgnacji twarzy na bazie naturalnego śluzu ślimaka i kwasu hialuronowego jakie proponuje firma Nature Cosmetics są preparatami najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się do stosowania przy zabiegach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, a także do zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Serum ze śluzem ślimaka oraz biocelulozową maskę z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym stosujemy głównie po zabiegach mikrodermabrazji diamentowej i kwasów o działaniu złuszczającym oraz po zabiegach iniekcyjnych dotyczących mezoterapii igłowej. Produkty te doskonale łagodzą podrażnienia, nawilżają a także regenerują uszkodzenia naskórka. Rekomenduję i serdecznie polecam produkty firmy Nature Cosmetics z uwagi na ich wysoką jakość oraz skuteczne działanie.

Czytaj więcej
Centrum Kosmetyki Leczniczej Odrodzenie, Małgorzata Gajewska-Gelner

Produkty firmy Nature Cosmetics mają bardzo dobre działanie łagodzące oraz uspokajające po wszelkiego rodzaju zabiegach inwazyjnych ( m.in. mezoterapia igłowa, oczyszczanie manualne ) efekty są widoczne natychmiastowo. Doskonale sprawdzają się przy skórach wrażliwych, atopowych oraz z trądzikiem różowatym. Systematyczne stosowanie produktów do pielęgnacji domowej, pozwala szybko zauważyć poprawę przy występowaniu przebarwień, trądziku, czy stanach zapalnych.

Wspaniałe produkty w dobrej cenie.

Czytaj więcej