NATURE EFEKTY

Śluz ślimaka to naturalny surowiec kosmetyczny, który posiada szereg właściwości pielęgnacyjnych. Doskonale wygładza, regeneruje i nawilża skórę. Pomaga w leczeniu trądziku, egzemy oraz przyspiesza proces gojenia ran i oparzeń. Śluz ślimaka przyczynia się również do redukcji blizn zanikowych, potrądzikowych i niwelowania przebarwień. Ponadto działa przeciwstarzeniowo oraz zapobiega przesuszaniu się skóry.

Biostymulujące właściwości i skuteczność śluzu ślimaka pochodzącego z naszej hodowli zostały potwierdzone naukowo. Wyniki przeprowadzonych przez prof. dr hab. n. med. Mariolę Marchlewicz badań zostały przedstawione na kongresie praktyków dermatologii i medycyny estetycznej JADE. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na załączonym filmie.

Biostymulujące właściwości śluzu ślimaka w regeneracji skóry z cechami fotostarzenia.

Prof. dr hab. n. med. Mariola Marchlewicz jest:

  • Specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii
  • Członkinią zarządu Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD
  • Przewodniczącą Oddziału Szczecińskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD)
  • Wieloletnią członkinią Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Kierowniczką Katedry i Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie - autorem i współautorem ponad 200 doniesień naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

Od około 20 lat zajmuje się zabiegami odmładzającymi a jej głównym kierunkiem badań naukowych są: procesy starzenia się skóry, badania preparatów anti-aging w regeneracji i utrzymaniu dobrej kondycji skóry.


Poniżej prezentujemy przykładowe efekty i skuteczność stosowania naszych kosmetyków